Wyszukaj to, co Cię interesuje

poniedziałek, 13 lutego 2012

Kolejne sesyjne oraz AKCJA "CZTERY ŁAPY"! Pomoc dla zwierzaków!

Dziś kolejny ciekawy dzień, bo spędzony na sesjach zdjęciowych. Wszystkie na szczęście w jednym miejscu, więc nie trzeba było się przemieszczać w tą zimną pogodę. Szczególnie, że po wczorajszym snowboardowym wypadzie jestem zakatarzona, a chorować nie zamierzam:)
Nie lubię się spóźniać, więc dziś zrobiłam coś zupełnie innego - pojawiłabym się na sesji godzinę wcześniej ;) Na szczęście odpowiednio wcześniej zorientowałyśmy się z Olą, że chyba coś mi się pomyliło i zamiast na sesję wróciłyśmy z powrotem do mnie. Nie wyszło nam to na złe, bo miałyśmy czas na kawkę i pączka :)
A poniżej zdjęcia z innej mani - od Z Studio, z którym mam przyjemność współpracować :) Gdyby ktoś chciał sesję z nami, to pokazuję małą próbkę możliwości moich i Krzyśka :)

Ewa Michalik:


Kasia Pielucha:


 Nikola Dawydowicz:

 Stylizacja: Ewa Michalik
Projekty: Alicja Czarnecka

 I znów Nikola, w pełni wyszykowana przeze mnie :)


Przy okazji, jeśli macie w sobie trochę empatii, zapraszam do pomagania psiakom. Akcja "Cztery Łapy - Pomoc". Akcję organizują moje znajome. Na facebooku jest opisane całe wydarzenie, a jeśli nie macie FB, to poniżej cytuję:


"Akcja - " Cztery Łapy - Pomoc "To akcja pomocy dla najbardziej potrzebujących psiaków

Każdy z nas może pomóc i nie trzeba tu wielkich wyczynów , wystarczy odrobina chęci. Nie przyglądajmy się tragedii z boku bezczynnie.

Podczas gdy my jesteśmy w naszych ciepłych domach , psiaki są bestialsko wyrzucane na mrozy , pozostawione na pastwę losu .

Potrzebne jest tak naprawdę wszystko :


- Karma pod wszelką postacią a szczególnie :

Karma Light dla suk sterylizowanych
Karma dla psów alergików
Karma wysokoenergetyczna dla suk karmiących szczenięta i drastycznie wychudzonych psiaków
oraz Karma dla psiaków z chorym pęcherzem

ale także wszelka normalna karma


- Koce , Ręczniki , stara pościel , kożuchy których nosić już nie mamy zamiaru i chcieliśmy je wyrzucić - tym psiakom mogą ratować życie

- Potrzebujemy także siana , świetnym pomysłem są poduszki i materace wypełnione sianem

- a także wszelkie gadżety typi miski , obroże , smycze
( naprawdę nie muszą być nowe )Chcemy pomóc instytucjom i fundacjom działającym na terenie Dolnego Śląska - które pomagają i ratują psiaki.

Zapewniamy odbiór tych rzeczy , które podzielimy i przekażemy najbardziej potrzebującym psiakom na terenie Wrocławia czy też rejonu Dolnego Śląska .Psiakom przebywającym w schroniskach dla bezdomnych zwierząt i pochodzącym z interwencji .Jeśli uda nam się pomóc choćby jednemu istnieniu - to będzie to dla nas wielka radość ....dołączcie do nas i nie bądźcie obojętni..
Osoby chętne do pomocy ,przekazania rzeczy - prosimy o kontakt :

Monika Ratkowska I Ula Maślak - organizatorki akcji.
Kontakt: + 48 695-040-554  "Zachęcam, bo warto! Sama, jak tylko mogę, pomagam zwierzakom, czy to jakimś przelewem, czy jedzeniem, i innymi potrzebnymi rzeczami. I nie liczy się tu wymówka, że mam nie wiele do zaoferowania. Lepiej ofiarować mało niż wcale. Może nie ocali się każdego zwierzaka, ale chociaż jeden to już jest sukces!

5 komentarzy:

 1. Pozazdroszczę wyglądu modelką i talentu fotografowi :) Piękna sesja :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję w imieniu fotografa, modelek i swoim:) zapraszamy do Wrocławia na sesję!

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękne makijaże, ale to już wiadomo od dawna :)
  super zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia są fantastyczne! :-) hmm racja, zwierzakom trzeba pomagać najbardziej, jak się da- są takie niewinne... Pozdrawiam i zapraszam do mnie- może poobserwujemy się? ;)

  OdpowiedzUsuń