Wyszukaj to, co Cię interesuje

niedziela, 9 czerwca 2013

Wspomnienia z Euro 2012 - ceremonie przedmeczowe

Czeka na Was notka o moim aktualnym sprzęcie do transportowania kosmetyków, ale niestety coś mi się sknociło z kartą pamięci i wszystkie zdjęcia, które zrobiłam, przepadły:( A chciałam zademonstrować jak to teraz wygląda. Nadrobię jak najszybciej!
Dziś był pracowity dzień, bo odbył się pokaz Kaaral w Czeladzi, na którym ja i Paula zadbałyśmy o makijaże modelek. Relacja fotograficzna wkrótce :-)
A tymczasem z innej beczki - rok temu, gdy było Euro byłam w tzw. Złotej Setce - w grupie tancerzy, którzy tworzyli ceremonie przedmeczowe na meczach we Wrocławiu. Nie każdy o tym wie, bo niestety nasza TV nie uznała tego za aż tak ważne, żeby opublikować. A szkoda, bo wyglądało to efektownie. Ale przede wszystkim emocje! Od 15 lat jestem tancerką i jeszcze nigdy podczas występu nie czułam takich emocji jak tam, na środku murawy. Ta ilość ludzi na trybunach, ta muzyka, to, że w tak dużo osób stworzyliśmy coś tak wielkiego. Cudowne! Do teraz, gdy oglądam, mam dreszczę i chciałabym to powtórzyć!
Jesli ktoś nie wie, o czym mówię, zapraszam do oglądania :-)

2 komentarze:

  1. Extra!!! Fajnie zobaczyć :) Gratulacje występu! Stworzyliście niezły klimat :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dzięki! :) A klimat największy to był właśnie na murawie. Ten stres przed wyjściem, czy wszystko się uda, czy wszystkie konstrukcje uda się postawić, czy nikt sie nie pomyli. I otoczenie tylu tysięcy osób! Nie do opisania :)

      Usuń