Wyszukaj to, co Cię interesuje

niedziela, 16 marca 2014

Recenzja palety BH Cosmetics - 120 Color Palette - 4th EditionOstatnio do mojej walizki - za sprawą sklepu VISAGE SHOP - wpadł nowy nabytek. Paleta BH Cosmetics. Wybrałam czwartą edycję, czyli 4th Edition. Zestaw kolorystyczny wydawał mi się najbardziej różnorodny i najbardziej... kolorowy. Wiedziałam, że cienie mają wykończenie satynowe, a takie lubię najbardziej. Znajdzie się też kilka cieni z drobinkami.


Paleta przyda się do zmalowania tropikalnych kolorowych makijaży, ale także do wieczorowych, przydymionych. Miłośniczki delikatnego rozświetlania oka również znajdą coś dla siebie. Tak więc można nią wykonać każdy makijaż.Wykończenie, jak wspomniałam, jest satynowe. Najlepiej jednak nakładać cienie je palcem, bo tylko wtedy można wydobyć największą moc z cieni. Mam wrażenie, że więcej koloru zostaje na pędzlu niż na powiece. Jest jednak kilka cieni, które są bardzo miękkie i łatwo pędzelkiem nałożyć konkretny kolor. Dobrą opcją jest także nakładanie na mokro - cienie pięknie iskrzą!
Trwałość świetna, ale ja zawsze używam baz (Lime Crime, Lumene), więc nigdy z tym problemu nie mam.


Każdy cień jest dość niewielki. Nie są to jednak nadmiernie miękkie cienie, więc starczą na długo.
Wykonanie palety jest dość solidne, ale na początku, ta wstążka, którą można podnieść górną paletkę, nie pozwalała na szybkie podnoszenie. Coś jakby się zacinało, paletki wydawały się zbite dość ciasno. Ale po kilku razach już nie ma z tym problemu i łatwo dostać się do dolnej paletki.

Paletę kupicie tutaj: KLIK. Już nie długo spodziewajcie się makijażu krok po kroku przy użyciu cieni z niej - zobaczycie, jak rzeczywiście wyglądają kolory.

2 komentarze:

  1. Paleta wygląda bardzo interesująco, jestem ciekawa jak wyglądają z niej kolory. Czekam na Twoją dalszą relację :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W przygotowaniu makijaż krok po kroku w zieleniach, ale zapewne jeszcze pojawi się coś w innych kolorach, których, jak widać, jest multum :)

      Usuń