Wyszukaj to, co Cię interesuje

poniedziałek, 2 czerwca 2014

Sesja okularów dla Glasses Project

Witam po przerwie spowodowanej oczywiście nawałem pracy. Ale to dobrze, bo taka praca to nie praca, sama przyjemność! A kto nie lubi, gdy jest wiele przyjemności? :)

Dziś mam dla Was efekty sesji dla magazynu Glasses Project, przy którym współpracowałam wraz z Gosią Drozdowską. Była to jedna z tych sesji, kiedy można było zaszaleć z makijażami. Początkowo planowałyśmy wszystkie okulary przedstawić w jednym klimacie. Później jednak doszłyśmy do wniosku, że o wiele ciekawiej jest podzielić sesję na pół i zrobić coś zupełnie odmiennego.

Wszystko odbyło się jednego dnia. W pierwszej części postawiłyśmy na minimalizm, proste formy i ograniczenie kolorów do bieli, czerni, czerwieni i granatu. Dodatki wykonałam sama (oprócz rękawiczek) - nie chcieliśmy, aby były to rzeczy powtarzalne. Dzielnie pozowała nam Ewelina. Dzielnie, bo ta część była najdłuższa, a przy zdjęciach portretowych nie ma zbyt wielkiego pola do manewru. Mimo to, każde zdjęcie musi być inne i to się Ewelinie udało.
Druga część była bardziej uboga w dodatki, ale za to bogata w kolory. Tu mogłam się wyżyć, aczkolwiek artystyczne maziaje musiały być kontrolowane, bo nie prędko się je zmywało, aby przemalować na inne:) Pobrudzić dała się Renata ;)
Jak Wam się podoba? Magazyn Glasses Project kupicie w Empiku. Jest to pierwszy w Polsce magazyn mody okularowej. I oprócz naszych prac zobaczycie w nim sesję jeszcze kilku świetnych wrocławskich fotografów!

7 komentarzy:

 1. Świetne prace, minimalistyczne i pomysłowe. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe prace, gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie podkreślone kolory oprawek :) Podziwiam też za wykonane dodatki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Chciałyśmy, aby było oryginalnie, a najlepszym wyjściem jest stworzenie coś samemu lub użycie czegoś w niekonwencjonalny sposób :)

   Usuń
 4. Fantastyczna sesja a te makijaże są wręcz powalające. Super!

  OdpowiedzUsuń